Szanowni Państwo,

Sieć Elbest Hotels w trosce o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort Gości, jak i swoich Pracowników wdrożyła wszystkie niezbędne procedury i środki prewencyjne, dotyczące utrzymania szczególnej higieny i czystości, mające na celu zminimalizowanie zagrożeń COVID-19.


Procedury są na bieżąco aktualizowane w oparciu o zalecenia WHO, sanepidu i systematycznie kontrolowane przez kadrę managerską.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Gości:

  • Skróciliśmy do minimum czas meldunku i przebywania w recepcji. Wszystkie pozostałe, istotne dla naszych Gości lub dla nas informacje, takie jak: dane do faktury, życzenia specjalne możemy załatwić telefonicznie, gdy zameldujesz się już w pokoju/domku. Pozostaw nam swój numer telefonu. Będziemy mogli komunikować się bez fizycznego kontaktu.
  • Jeśli stan zdrowia Państwa lub innych Gości pogorszy się lub zauważysz niepokojące objawy, poinformuj nas o tym. Zapewniamy pełną anonimowość. To dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.
  • W każdym z obiektów naszej sieci, posiadamy specjalnie przygotowany pokój dla osób, które wykazują wyraźne oznaki zakażenia koronawirusem i izolujemy je do czasu przyjazdu Służb Obiekty sieci Elbest Hotels są dokładnie sprzątane i dezynfekowane po każdym Gościu.
  • W każdym pokoju, we wszystkich obiektach sieci Elbest Hotels, znajduje się płyn do dezynfekcji rąk i instrukcja, jak prawidłowo je myć. Korzystaj z niej dla swojego i naszego bezpieczeństwa możliwie jak najczęściej.
  • Sprzątanie podczas pobytu odbywa się tylko na wyraźne życzenie naszych Gości – po uprzednim ustaleniu godz. w recepcji. 
  • Hotele / ośrodki Elbest Hotels wraz z zewnętrzną infrastrukturą, która jest narażona na dotyk są w ciągu dnia dezynfekowane.
  • W pokojach hotelowych obowiązuje zakaz odwiedzin i spotkań z osobami, które nie mają meldunku w obiekcie.

 

 

 

Dziękujemy za wybór Elbest Hotels.

Życzymy Ci udanego pobytu w naszych Hotelach i Ośrodkach.
Dołożymy wszelkich starań, aby nasi Goście wyjechali zrelaksowani i wypoczęci.

 

 

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję