Szanowni Państwo,

Sieć Elbest Hotels w trosce o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort Gości, jak i swoich Pracowników wdrożyła wszystkie niezbędne procedury i środki prewencyjne, dotyczące utrzymania szczególnej higieny i czystości, mające na celu zminimalizowanie zagrożeń COVID-19.


Procedury są na bieżąco aktualizowane w oparciu o zalecenia WHO, sanepidu i systematycznie kontrolowane przez kadrę managerską.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Gości:

  • Skróciliśmy do minimum czas meldunku i przebywania w recepcji. Wszystkie pozostałe, istotne dla naszych Gości lub dla nas informacje, takie jak: dane do faktury, życzenia specjalne możemy załatwić telefonicznie, gdy zameldujesz się już w pokoju/domku. Pozostaw nam swój numer telefonu. Będziemy mogli komunikować się bez fizycznego kontaktu.
  • Jeśli stan zdrowia Państwa lub innych Gości pogorszy się lub zauważysz niepokojące objawy, poinformuj nas o tym. Zapewniamy pełną anonimowość. To dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.
  • W każdym z obiektów naszej sieci, posiadamy specjalnie przygotowany pokój dla osób, które wykazują wyraźne oznaki zakażenia koronawirusem i izolujemy je do czasu przyjazdu Służb Obiekty sieci Elbest Hotels są dokładnie sprzątane i dezynfekowane po każdym Gościu.
  • W każdym pokoju, we wszystkich obiektach sieci Elbest Hotels, znajduje się płyn do dezynfekcji rąk i instrukcja, jak prawidłowo je myć. Korzystaj z niej dla swojego i naszego bezpieczeństwa możliwie jak najczęściej.
  • W części hotelowej oraz w budynkach ogólnodostępnych sieci Elbest Hotels, Goście powinni poruszać się w maseczkach. Jeśli zaistnieje potrzeba można zakupić ją w recepcji obiektu.
  • Sprzątanie podczas pobytu odbywa się tylko na wyraźne życzenie naszych Gości – po uprzednim ustaleniu godz. w recepcji. Wymianę ręczników, uzupełnienie kosmetyków dostarczamy bezkontaktowo pod drzwi.
  • Hotele / ośrodki Elbest Hotels wraz z zewnętrzną infrastrukturą, która jest narażona na dotyk są kilkukrotnie w ciągu dnia dezynfekowane.
  • Na terenie obiektów sieci Elbest Hotels, prosimy o zachowywanie dystansu społecznego 1,5 m od osób, z którymi nie przebywasz bezpośrednio w pokoju/domku.
  • W pokojach hotelowych obowiązuje zakaz odwiedzin i spotkań z osobami, które nie mają meldunku w obiekcie.

W związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID-19, uprzejmie prosimy o dobrowolne okazanie zaświadczenia o szczepieniu COVID (lub o wyniku testu i powrocie do zdrowia w związku z COVID) w rozumieniu § 26a rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Informacje związane z okazanym zaświadczeniem lub wynikiem testu nie będą w jakikolwiek sposób przez nas przetwarzane ani przypisywane do Państwa danych.

Równocześnie zastrzegamy, że brak okazania zaświadczenia lub wyniku testu, może skutkować odmową świadczenia usługi hotelowej w związku z osiągnięciem limitu 30% obłożenia obiektu określonego w $ 9 ust. 7b cyt. rozp.

 

 

Dziękujemy za wybór Elbest Hotels.

Życzymy Ci udanego pobytu w naszych Hotelach i Ośrodkach.
Dołożymy wszelkich starań, aby nasi Goście wyjechali zrelaksowani i wypoczęci.

 

 

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję